KURUYEMİŞ DİLME VE KIYMA MAKİNALARI

Elekli Tip Fındık, Fıstık Dilme ve Kıyma Makinesı

  • Ürün Kodu: STP 1100

Fındık, fıstık, badem, ceviz ve benzeri kuruyemiş iç şekillendirme için kullanılan ve tek makinada üç çeşit kesim becerisine sahip eleme fonksiyonlu bir pro seri ürünümüzdür. 3 çeşit dediğimiz ürünler kısaca file (dilimleme), toz (un hale getirme 0.5mikron) ve prinç dediğimiz (5 no, 6 no, 9 no milim kırıklı parçalar) şekillendirme aşamalarıdır. Kesim çeşitlerini sitemizdeki video ve verilerden görebilirsiniz

Özellikle yaş pasta, kuru pasta ve tatlı gibi unlu mamuller sektöründe tercih edilen fındık, antepfıstığı, yerfıstığı, badem ve ceviz içinin  karakteristik özelliklerini bozmadan dilimleme (file) kıyma (pirinç ve un) şeklinde kesimini kolay aparat değişimiyle gerçekleştirebilen ( 5-10 dakika arası) ve aynı zamanda kesim esnasında oluşan tozu kalibre edebilen 4 fonksiyonlu yüksek verim ve nitelikli profesyonel bir makinedir. Saatteki kapasitesi yaklaşık olarak  dilimlemede (file)150 kg/h. , kıymada (pirinç ) 200 kg/h., kıyma(un) 200 kg/h dr .
 
*Belirtilen kapasitelere ulaşmak için; diğer yardımcı ekipmanların ( sıcak Şoklama makinesi gibi) kullanılması ve ürünün yabancı cisimlerden (taş, kabuk vs.) arındırılmış olması gerekmektedir.

 

 
Teknik Özellikler

Saat/Kapasite (Dilme File) : 150 KG / Saat
Saat/Kapasite (Kıyma Pirinç) : 200 KG / Saat
Saat/Kapasite (Kıyma Un) : 200 KG / Saat
Güç : 3 Kw
Gerilim : 220 V
Akım : 13 A
Frekans  : 50-60 Hz
Ağırlık : 350 Kg
Uzunluk : 186 Cm
Genişlik : 95 Cm
Yükseklik : 194 Cm
Hız Kontrol Üniteleri : Mitsubishi, Siemens, Delta

 DİLME VE KIYMA MAKİNALARI
ULUÇMAKSAN TEKNOLOJİSİ

Uluçmaksan Teknolojisi, gelişmiş dilme ve kıyma makineleriyle kuru yemiş işleme sektöründe devrim yaratıyor. Bu makineler, yüksek kalite standartlarında, fındık, badem, ceviz gibi çeşitli kuru yemişleri hassas ve hızlı bir şekilde dilimlemek veya kıymak için tasarlanmıştır. Uluçmaksan'ın yenilikçi tasarımları ve üstün mühendislik becerileri, bu makinelerin verimliliğini, dayanıklılığını ve kullanım kolaylığını garanti eder. Gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uygun bu makineler, modern gıda işleme tesislerinin ihtiyaçlarına cevap vererek, endüstriyel verimliliği artırmada önemli bir rol oynar.
 

Uluçmaksan Elekli Tip Kıyma Makineleri

 


Ürün DetaylarıTanıtım Videosu

BLOG

Son güncel duyurular

Uluçmaksan ile ilgili son güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Referanslarımız