KURUYEMİŞ DİLME VE KIYMA MAKİNALARI

Kovalı Tip Dilme ve Kıyma Makinası

  • Ürün Kodu: FTP 900

Ufak tip dediğimiz bu makinamız stp 1100 modelinin özelliklerini taşıyan fakat eleme fonksiyonu olmayan ve kapasite olarak daha düşük fakat kesim kalitesinden ödül vermeyen daha çok butik işyerleri veyahut sadece kendi imalatlarına hitap edecek kadar ürünün gerçekten hangi üründen çekildiğini bilmek isteyen işletmeler için imal edilmiştir. 3 çeşit ürün öğütme özelliğine sahip modelimizdir.
 
Pasta ve tatlı gibi unlu mamuller sektöründe tercih edilen fındık,antepfıstığı, badem ceviz içinin karakteristik özelliklerini bozmadan dilimleme (file) kıyma (pirinç ve un ) şeklinde kesimin kolay aparat değişimiyle gerçekleştirebilmektedir.
 
Kovalı tip makinemizde, kesim sonrası eleme işleminin manuel olarak yapılması gerekmektedir. Saatteki kapasitesi yaklaşık olarak; Dilimlemede (ile) 80 kg, kıymada(pirinç) 80 kg , kıyma(un ) 80 kg dr .

 
Teknik Özellikler

Saat/Kapasite (Dilme File) : 80 KG / Saat
Güç : 1.5 Kw
Gerilim : 220 V
Akım : 8 A
Frekans : 50-60 Hz

 DİLME VE KIYMA MAKİNALARI
ULUÇMAKSAN TEKNOLOJİSİ

Uluçmaksan Teknolojisi, gelişmiş dilme ve kıyma makineleriyle kuru yemiş işleme sektöründe devrim yaratıyor. Bu makineler, yüksek kalite standartlarında, fındık, badem, ceviz gibi çeşitli kuru yemişleri hassas ve hızlı bir şekilde dilimlemek veya kıymak için tasarlanmıştır. Uluçmaksan'ın yenilikçi tasarımları ve üstün mühendislik becerileri, bu makinelerin verimliliğini, dayanıklılığını ve kullanım kolaylığını garanti eder. Gıda güvenliği ve hijyen standartlarına uygun bu makineler, modern gıda işleme tesislerinin ihtiyaçlarına cevap vererek, endüstriyel verimliliği artırmada önemli bir rol oynar.
 

Siemens Led Ekran Vakum Makinası

 


Ürün DetaylarıTanıtım Videosu

BLOG

Son güncel duyurular

Uluçmaksan ile ilgili son güncel bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Referanslarımız