HAKKIMIZDA

Uluç Makina endüstriyel kuruyemiş işleme teknolojileri üzerine uluslararası standartlarına uygun üretim ve faaliyetlerinde bulunmuştur. Sektörel üretimdeki  sıkıntıları iyileştirmek ve çözüm bulmak öncelikli hedefleri olmuştur. 4 kıtada faaliyet ve araştırmalarda bulunan firma potansiyel bir deneyime sahip olmuştur.
 
Kurucusu olan Hüseyin Uluç kuru meyve üretim ve faaliyetlerinde yer almış bir kişi olarak ilerleyen süreçte makine üretim alanında faaliyetleri sürdürmüştür. Halen faaliyetler içinde yer alan ve büyük bir iş bölümünü 2. Kuşak ile hedef yükselten firma deneyim,tecrübe ve teknolojileri ile çok daha iyi olma çabasını sürdürmektedir. 

Halen 4 kıtada 45 ülkeye ihracat yapan şirket 100 ülke hedefi ile yolunu azimle sürdürmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyetini  zirvede tutmayı başarmaktadır. Tüm üretim prosevleri ve ekipmanları, yazılım sistemleri ve teknolojileri kullanılarak standart üretim, yüksek kalite ve verim sağlamaktadır.
 
Makine sektörünün köklü firmalarından biri olan ULUÇ MAKİNA GIDA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 40 yıllık tecrübesiyle Kuru yemiş işleme makineleri (fındık, yer fıstığı, Antep fıstığı, badem, ceviz, kayısı çekirdeği gibi mamullerin içini dilimleme (file) granül hale getirme, zar kabuklarını alma ve aynı zamanda yağlı ve rutubetli maddeleri parçalama, kalibre etme (eleme sistemleri), fırınlama, rutubet alma, kurutma taşıyıcı ve seçme bant sistemleri konusunda uzmanlaşmış Türkiye'de lider kuruluş olup, yüksek üretim kapasitesi uzman kadrosuyla makine üretimi dahilinde yurt içi ve yurt dışına satış ve satış sonrası yedek parça, servis ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
 
50 den fazla ülkeye ihracatı olan firmamız; edindiğimiz deneyim, kazandığımız bilgi birikimi, sahip olduğumuz modern üretim teknolojisi ve devam eden yatırımlarımızla, en kaliteli, en ekonomik ürünleri Uluslar arası platformda da sektörün kullanımına sunmaya devam edebilmektir. Yıllardır uyguladığı kalite politikası ve müşteri memnuniyetini daha da arttırmayı hedefleyen ULUÇMAKSAN, dünya çapında yapılan çalışmaları sürekli olarak takip etmekte ve bünyesinde de yeni ürün geliştirmek için ürün odaklı çalışmalar yapmaktadır.